![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/01/WhatsApp-Image-2023-01-11-at-19.23.27-1.jpeg)
TED Ege Koleji Yıldız Erkek Tenis Takımımız Aydın İl 3.sü Olmuştur
13 Ocak 2023![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/01/1C-ve-1D-Sinifinin-Bireysel-Portfolyo-Sunumlarindan-1.si-14-Ocak-Cumartesi-Gunu-Gerceklesti-1.jpg)
1C ve 1D Sınıfının Bireysel Portfolyo Sunumlarından 1.si 14 Ocak Cumartesi Günü Gerçekleşti
14 Ocak 2023![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/01/WhatsApp-Image-2023-01-13-at-11.46.54-1200x480.jpeg)
12 Ocak Perşembe akşamı, 4.sınıf velilerimizle “Başarıyı Desteklemede Ailenin Rolü, Çocuğumuzu Desteklemede Anne-Baba Tutumlarının Önemi ve Çocuğumuzla Sağlıklı İletişim” konularını işlediğimiz toplantımız Anne-Baba Tutumları anketi ve konular ile ilgili videolar eşliğinde gerçekleştirildi.