![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/11/Ogrencimiz-Satranc-Bransinda-Il-2.si_.jpg)
Öğrencimiz Satranç Branşında İl 2.si!
25 Kasım 2022![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/11/TED-Genel-Baskani-Pehlivanoglu-Aydinda-Ziyaretlerde-Bulundu-1-1.webp)
TED Genel Başkanı Selçuk PEHLİVANOĞLU Aydın’da Ziyaretlerde Bulundu
25 Kasım 2022![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/11/Ogrencimiz-Satranc-Bransinda-Il-Sampiyonu-900x480.jpg)
Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Aydın Satranç İl Temsilciliğinin düzenlediği Atatürk Haftası Satranç Turnuvası 12-13 Kasım 2022 günlerinde Aydın Atatürk Spor Salonu’nda yapıldı. 10 yaş altı bayanlar kategorisinde öğrencilerimizden Birsen Duru Cerit il 1.si olmuştur. Öğrencimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.