![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/11/IMG_20221104_161603.jpg)
Minik TED’liler İle Nostalji Günü…
6 Kasım 2022![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/11/Daima-ozlem-sevgi-ve-minnetle....png)
Daima Özlem, Sevgi ve Minnetle…
9 Kasım 2022![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/11/TED-OKULLARI-EGE-BOLGE-MUDURLERI-711x480.png)
TED Okulları müdürleri arasında iletişim ve işbirliğini güçlendirmek amacıyla 21.si düzenlenen TED Okulları Müdürler Toplantısı 4-5 Kasım tarihlerinde TED Atakent Koleji’nin ev sahipliğinde İstanbul’da gerçekleştirildi.
44 TED okul müdürlerinin katılımıyla gerçekleşen toplantıya okulumuzu temsilen Kurucu Temsilcisi ve Ortaokul/Lise Müdürü Ahmet ŞABA, İlkokul Müdürü Gökhan GÜNGÖR katılmışlardır. TED Genel Merkezi’nin ve TED Okulları’nın 2021–2022 öğretim yılı çalışmalarının değerlendirmesi yapılmış, 2022–2023 öğretim yılı ile ilgili hedef ve planlar paylaşılmıştır.