![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/ted-ile-tanismanin-heyecanini-tasiyan-ogrencilerimize-basarilar-diliyoruz.png)
156 Tam Eğitim Burslu Öğrencimiz Yeni Okullarına ve Yeni Yaşamlarına Merhaba Dedi
11 Ekim 2022![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/eSafety-Label-Gold.png)
Europan Commission ve European Schoolnet Tarafından Verilen eSafety Label Gold Sertifikasına Sahip Bir Okuldur
14 Ekim 2022![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/Buyuk-Zaferin-Ruhunu-ve-Sanini-Ictenlikle-Resmine-Yansitan-Ogrencimiz-Nil-Inali-Yurekten-Kutluyoruz-1200x480.jpg)
Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “30 Ağustos Zaferde 100.yıl” ve “Kurtuluş mücadelesinin 100. Yılında Aydın” temalı resim yarışmasında öğrencilerimizden Nil İNAL Lise kategorisinde 1. olmuştur. Öğrencimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.