![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/05/Erasmus-Projemiz-Kapsaminda-‘JOURNEY-Projesi-ile-Letonya-Riga-Sehir-Ziyareti-Tamamlandi-1.jpg)
Erasmus Projemiz Kapsamında ‘JOURNEY’ Projesi ile Letonya, Riga Şehir Ziyareti Tamamlandı
22 Mayıs 2022![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/05/TED-Ege-Koleji-Kucuk-Kiz-Tenis-Takimimiz-Turkiye-Finalleri-Icin-Malatyada.jpg)
TED Ege Koleji Küçük Kız Tenis Takımımız Türkiye Finalleri İçin Malatya’da!
24 Mayıs 2022![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/05/Ogrencimiz-Satranc-Turnuvasinda-3.-Olmustur-1200x480.jpg)
14 – 15 Mayıs tarihinde, Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda yapılan 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Satranç Turnuvası tamamlandı. Yaklaşık 110 sporcunun katıldığı turnuva, 4 farklı kategoride düzenlendi. Okulumuz öğrencisi Durmuş Ali Cerit kategorisinde 3.lük madalyasını kazandı. Turnuvada derece yapan ve katılım sağlayan tüm sporcularımızı ve onları destekleyen velilerimizi emeklerinden dolayı kutluyoruz.