![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/9.-Siniflarimiz-Podcasting-At-School-E-Twinning-Projesi-Kapsaminda-Italyadaki-Yasitlariyla-Ingilizce-Derslerinde-Cevrimici-Gorusmelerde-Bulundular-1.jpg)
9. Sınıflarımız “Podcasting At School” E-Twinning Projesi Kapsamında İtalya’daki Yaşıtlarıyla İngilizce Derslerinde Çevrimiçi Görüşmelerde Bulundular
22 Mart 2022![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/Erasmus-Plus-Projesi-Kapsaminda-Ogretmen-ve-Ogrencilerimizden-Olusan-Grup-Yunanistanin-Xanthi-Sehrini-Ziyaret-Etti-1.jpg)
Erasmus Plus Projesi Kapsamında Öğretmen ve Öğrencilerimizden Oluşan Grup Yunanistan’ın Xanthi Şehrini Ziyaret Etti
25 Mart 2022![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/22-Mart-Dunya-Su-Gunu-Kapsaminda-Diyetisyenimiz-Bilge-Senturk-Tarafindan-Ogrencilerimize-Bilgilendirme-Sunumu-Gerceklesti-1-1200x480.jpg)
22 Mart Dünya Su Günü kapsamında gerçekleştirdiğimiz sunumumuzda Diyetisyenimiz Bilge Şentürk ile beraber suyun beslenmemizdeki önemine ve küresel su krizine dikkat çektik.
Ortaokul 5,6,7. sınıflar ve lise 9 ve 10. sınıflarımıza yönelik gerçekleştirilen sunumda, öğrencilerimizin suyu tasarruflu kullanma, çevreyi koruma bilinci oluşturmayla beraber su kriziyle mücadele etme farkındalığının artması hedeflenmiştir.