![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/02/2022-2023-togs.jpeg)
TED Ege Koleji Okula Giriş/Bursluluk Sınavı Başvuruları Basladı!
2 Mart 2022![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/kadinlar-gunu-genel-merkez.jpg)
Dünya Emekçi Kadınlar Günü Kutlu Olsun!
8 Mart 2022![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/Erasmus-Plus-Projesi-Kapsaminda-Ogretmen-ve-Ogrencilerimizden-Olusan-Grup-Portekizin-Felgueiras-Sehrini-Ziyaret-Etti-1-768x480.jpg)
21-26 Şubat tarihleri arasında okulumuz İngilizce öğretmeni Buğrahan Etemoğlu ve 11-12. sınıf öğrencilerimiz Erasmus plus projemiz kapsamında “Against Online Slavery” projesi ile Portekiz’in Felgueiras şehrine ziyarette bulunmuşlardır. Ortak proje yürüttüğümüz okulumuzu ziyaret ederek eğitim sistemleri hakkında bilgi edinmişlerdir.