![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/02/TED-Ege-Koleji-Yildiz-satranc-Takimimiz-Aydin-il-Sampiyonu-Olmustur.jpg)
TED Ege Koleji Yıldız satranç Takımımız Aydın il Şampiyonu Olmuştur
27 Şubat 2022![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/02/TED-Ege-Koleji-Gencler-Satranc-Takimi-Aydin-Il-4.su-Olmustur.jpg)
TED Ege Koleji Gençler Satranç Takımı Aydın İl 4.sü Olmuştur
27 Şubat 2022![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/02/TED-Ege-Koleji-Minik-A-Satranc-Takimi-Aydin-Il-3.su-olmustur-2-900x480.jpg)
22_25 Şubat tarihlerinde Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda yapılan Aydın Okul Sporları Satranç Turnuvası tamamlanmıştır. Yüksek katılımın olduğu turnuvada maçlar 6 tur üzerinden 45’+ 30″ zaman temposu ile yapılmıştır. Turnuva final sıralamasında; TED Ege Koleji Minik A Takımımız Aydın il 3.sü olmuştur. Başarılarından dolayı öğretmen ve öğrencilerimizi kutlarız.