![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/01/Cumhuriyet-Konulu-Kompozisyon-Yarismasinda-Ogrencilerimizden-Cifte-Basari-ceren-erhuner-inci-su-baybek.jpg)
“Cumhuriyet ” Konulu Kompozisyon Yarışmasında Öğrencilerimizden Çifte Başarı
1 Ocak 2022![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/01/AHMET-YIGIT-PEKOZ.jpg)
Atatürk’ü Anlamak ve Anlatmak” Konulu Şiir Yarışmasında Öğrencimiz İlçe 1.si Olmuştur
1 Ocak 2022![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/01/Ataturk-ve-Vatan-Sevgisi-Konulu-Kompozisyon-Yarismasinda-Ogrencimiz-2.-Olmustur-zeki-bugrahan-savas-1200x480.jpg)
TED Atakent Kolejinin düzenlediği Atatürk ve Vatan Sevgisi konulu kompozisyon yarışmasında okulumuz 8/A sınıfı öğrencilerinden Zeki Buğrahan Savaş ikinci olmuştur. Öğrencimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.