Mutlu Yıllar!
31 Aralık 2021![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/01/Cumhuriyet-Konulu-Kompozisyon-Yarismasinda-Ogrencilerimizden-Cifte-Basari-ceren-erhuner-inci-su-baybek.jpg)
“Cumhuriyet ” Konulu Kompozisyon Yarışmasında Öğrencilerimizden Çifte Başarı
1 Ocak 2022![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/01/Buyuk-Gazi-ve-Milli-Mucadele-Ruhu-Konulu-Kompozisyon-Yarismasinda-Ogrencimiz-2.-Olmustur-Derin-Karaokutan-1200x480.jpg)
“10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü ve Atatürk Haftası” etkinlikleri kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen “Büyük Gazi ve Milli Mücadele Ruhu” konulu kompozisyon yarışmasında Okulumuz 11-C sınıfı öğrencilerinden Derin KARAOKUTAN, ikinciliğe layık görülmüştür. Öğrencimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.