![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/EGE_7594.jpg)
Minik TED’liler Ailem Okulda Etkinliği İle Zumba Etkinliğini Büyük Bir Keyifle Gerçekleştirdiler…
18 Ekim 2022![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/codeweek-2022.png)
Avrupa Kod Haftası Etkinliklerindeyiz 💻
21 Ekim 2022![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/8.Sinif-Anne-Baba-Cay-Saatinde-Velilerimizle-Bir-Araya-Geldik-1200x480.jpeg)
20 Ekim Perşembe akşamı, Rehberlik Koordinatörlüğümüzce hazırlanan 8.Sınıf Anne-Baba Çay Saatinde velilerimizle bir araya geldik. Her Yönüyle LGS, Başarıyı Destekleyen Aile Olmak ve Ergenlikte Sağlıklı İletişim konularını işlediğimiz toplantımız velilerimizin sorularının cevaplanmasıyla sona erdi.