![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2021/09/LISE-VELI-TOPLANTISI-1.jpg)
2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Lise “Veli Toplantılarımızı” Tamamladık
24 Eylül 2021![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2021/09/SKS-TANITIMLARI.png)
SKS Tanıtım Günleri Öğrencilerimizin Yoğun İlgisi İle Gerçekleşti
25 Eylül 2021![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2021/09/5.Sinif-Ogrencilerimiz-Cocuk-Haklari-Konusunda-Farkindalik-Olusturmak-Icin-Kendi-Tisortlerini-Tasarladi-526x480.jpg)
5.Sınıf Öğrencilerimiz Sosyal Bilgiler Dersinde “Çocuk Hakları” konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla kendi tişörtlerini kendileri tasarladılar. Böylelikle çocuk haklarından yararlanma ve bu hakların ihlalleriyle mücadele etme kazanımını pekiştirdiler.