Yurtdışı Yaz Okulu Programımız Bu Yaz İngiltere’nin Londra şehrinde Gerçekleşti
16 Ağustos 2023![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/08/932f736e-3f28-433b-8711-9c636007ee39.jpg)
Okulumuz Öğretmenlerin Katılımıyla TED Okulları Ortaokul ve Lise Kademesi Sınav Komisyonları 11. Çalıştayı Türk Eğitim Derneği ve TED Okulları İş Birliğiyle Gerçekleştirdi.
31 Ağustos 2023![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/08/30-Agustos-Zafer-Bayrami-Satranc-Turnuvasinda-Ogrencimiz-2.-Olmustur-2-612x480.jpg)
Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Aydın Satranç İl Temsilciliğinin düzenlediği 30 Ağustos Zafer Bayramı Satranç Turnuvası 26-27 Ağustos günlerinde Aydın SKS Spor Salonu’nda 4 farklı kategoride yapıldı. Okulumuz sporcusu Poyraz Ballıoğlu, kategorisinde turnuvayı 2. sırada tamamlayarak madalya kazanmıştır. Sporcumuzu ve ailesini kutlar, başarılarının devamını dileriz.