![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/04/Okulumuz-23-Nisan-Ulusal-Egemenlik-ve-Çocuk-Bayramı-İncirliova-İlçe-Programına-Katıldı-Kopya.jpg)
Okulumuz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı İncirliova İlçe Programına Katıldı
23 Nisan 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/04/minik-tedliler-pan-flüt-yaptılar-1-Kopya.jpg)
Minik TED’liler Kendi Enstrümanlarını yaptılar
24 Nisan 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/04/23nisan-1-Kopya.jpg)
2. Sınıf öğrencilerimizin hazırladıkları 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı programı jimnastik, halk oyunları ve salon dansları gösterileri ile renklendi. Ayrıca ana sınıfı 5 yaş ve 6 yaş öğrencilerimizin katılımıyla seslendirilen şarkı büyük beğeni topladı.