![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2020/11/10-Kasim-Ataturku-Anma-ve-Ataturk-Haftasi-Etkinlikleri-Kapsaminda-Duzenlenen-Kompozisyon-Yarismasinda-Ogrencimiz-Ceren-ERHUNER-Birinci-Olmustur-2.jpg)
10 Kasım Atatürk’ü Anma ve Atatürk Haftası Etkinlikleri Kapsamında Düzenlenen Kompozisyon Yarışmasında Öğrencimiz Ceren ERHÜNER Birinci Olmuştur
11 Kasım 2020![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2020/11/Anasinifi-Yuz-yuze-egitim.jpg)
Ana Sınıflarımız 23 Kasım İtibari İle Yüz Yüze Eğitime Devam Edeceklerdir
20 Kasım 2020![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2020/11/10-Kasim-Ataturku-Anma-ve-Ataturk-Haftasi-Etkinlikleri-Kapsaminda-Duzenlenen-Resim-Yarismasinda-Ogrencimiz-Zeynep-Ilay-ALPTEKIN-Ikinci-Olmustur-1-1200x480.jpg)
İncirliova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce “10 Kasım Atatürk’ü Anma ve Atatürk Haftası Etkinlikleri” kapsamında düzenlenen resim yarışmasında okulumuz 2-A sınıfı öğrencilerinden Zeynep İlay ALPTEKİN ikinci olmuştur. Öğrencimizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.