![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2020/11/1.jpg)
Sevgi, saygı ve özlemle anıyoruz…
10 Kasım 2020![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2020/11/10-Kasim-Ataturku-Anma-ve-Ataturk-Haftasi-Etkinlikleri-Kapsaminda-Duzenlenen-Resim-Yarismasinda-Ogrencimiz-Zeynep-Ilay-ALPTEKIN-Ikinci-Olmustur-1.jpg)
10 Kasım Atatürk’ü Anma ve Atatürk Haftası Etkinlikleri Kapsamında Düzenlenen Resim Yarışmasında Öğrencimiz Zeynep İlay ALPTEKİN İkinci Olmuştur
11 Kasım 2020![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2020/11/10-Kasim-Ataturku-Anma-ve-Ataturk-Haftasi-Etkinlikleri-Kapsaminda-Duzenlenen-Kompozisyon-Yarismasinda-Ogrencimiz-Ceren-ERHUNER-Birinci-Olmustur-2-1200x480.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce “10 Kasım Atatürk’ü Anma ve Atatürk Haftası Etkinlikleri” kapsamında düzenlenen kompozisyon yarışmasında okulumuz 11-A sınıfı öğrencilerinden Ceren ERHÜNER birinci olmuştur. Öğrencimizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.