![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/11/kosu-150x150.png)
Türk Eğitim Derneği Adına Eğitime Katkı İçin Koşuyoruz…
3 Kasım 2023![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/11/Ogrencimiz-Durmushan-Ozer-Nice-Yuz-Yillara-Konulu-Kompozisyonu-Ile-Ilce-1.si_-150x150.jpg)
Öğrencimiz Durmuşhan Özer “Nice Yüz Yıllara” Konulu Kompozisyonu İle İlçe 1.si!
7 Kasım 2023![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/11/10-Kasim-Ataturk-Haftasi-Satranc-Turnuvasinda-Ogrencimiz-Yavuz-Zengin-Il-2.si_-1080x480.png)
Aydın GSİM ile Aydın Satranç İl Temsilciliğinin düzenlediği 10 Kasım Atatürk Haftası Satranç Turnuvası 4-5 Kasım tarihlerinde, Aydın Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleşti. 4 ayrı kategoride 5 tur olarak düzenlenen turnuvada öğrencimiz Yavuz Zengin 14 yaş altı kategorisinde il 2. si olarak madalya kazanmıştır. Öğrencimizi kutlar, başarılarının devamını dileriz.