![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2021/09/Ana-Siniflari-ve-Ilkokul-Sinif-Veli-Toplantilarimizi-tamamladik..jpg)
2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Ana Sınıfları ve İlkokul “Sınıf Veli Toplantılarımızı” Tamamladık
10 Eylül 2021![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2021/09/5-Yas-Minik-TEDliler-Mutfak-Etkinliginde-2.jpg)
5 Yaş Minik TED’liler Mutfak Etkinliğinde
16 Eylül 2021![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2021/09/1.Siniflarimiz-Mutfak-Atolyesinde-a-1200x480.jpg)
1.Sınıf Öğrencilerimiz sağlıklı ve dengeli beslenmenin önemini kavrayarak, hijyen kurallarına dikkat ederek, kendilerine sandviç hazırlayıp, afiyetle yediler. Birlikte sandviç hazırlamayı öğrenirken, kendi damak tatlarına göre sandviç hazırlamanın mutluluğunu yaşadılar.